Skip to content

O nas

Czyszczenie kostski brukowej

Zajmujemy się czyszczeniem.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która ma doświadczenie w myciu wnętrz, jak i elementów zewnętrznych. Podejmujemy się nowych zleceń i wyzwań z ogromną chęcią. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz zapierające dech w piersiach efekty.

Nie odrzucamy prostych, jak i bardzo skomplikowanych zleceń. Zajmujemy się zarówno czyszczeniem posadzek, myciem elewacji, myciem podłóg, malowaniem, jak i czyszczeniem kostki brukowej czy przeszkleń. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dysponujemy wiedzą i sprzętem, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku!

Koniecznie skontaktuj się z nami, jeśli nie możesz poradzić sobie samodzielnie z doczyszczeniem niektórych powierzchni. W malowaniu i sprzątaniu także jesteśmy ekspertami.

realizacji

1500

realizacji
pracowników

15

pracowników
badge-icon-74x74-1

Nasze usługi Oferujemy szeroki pakiet usług, które wynikają z realnych potrzeb potencjalnych klientów i oparte są na naszym wieloletnim doświadczeniu. Działamy w pełni profesjonalnie oraz z zaangażowaniem zarówno podczas mycia, malowania dachów czy elewacji, jak i sprzątania obiektów.

Czyszczenie wysokociśnieniowe

Trudne do usunięcia zabrudzenia wymagają użycia profesjonalnego sprzętu. Czyszczenie wysokościnieniowe pozwala uzyskać niesamowity efekt bez ryzyka naruszenia powierzchni.

Malowanie

Oferujemy malowanie domów z zewnątrz. Podejmujemy się odnowienia koloru dachu, jak i elewacji. Jeśli chcesz odświeżyć swój dom, koniecznie zgłoś się do nas!

Mycie posadzek

Naszą specjalnością jest mycie posadzek. Skutecznie usuwamy zabrudzenia, nawet takie, które wielu osobom wydają się nie do usunięcia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie, dzięki którym posadzki nie ulegają uszkodzeniu.

Mycie przeszkleń

Chętnie podejmujemy się mycia przeszkleń, niezależnie od ich wielkości i usytuowania. Stosujemy metody nieinwazyjne, które nie wpływają na strukturę szkła. 

Sprzątanie obiektów

Wizerunek firmy jest bardzo ważny, a spore znaczenie w tym przypadku ma czystość obiektów. Jako profesjonaliści zapewniamy, że wnętrza naszych klientów będą lśnić czystością po skorzystaniu z naszej oferty!

Kompleksowy serwis sprzątający obiektów

Zajmujemy się czyszczeniem obiektów handlowych, magazynów i hal. Posiadamy doskonały sprzęt, który pozwala na precyzyjne i szybkie uzyskanie realnych efektów.

Inne usługi

Nie ograniczamy się do zamkniętej listy usług. Oferujemy również usuwanie graffiti, czyszczenie garaży czy zabezpieczanie antykorozyjne różnych obiektów, czy elementów.

Naszą misją jest oferowanie tych usług, z którymi nasi Klienci nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Zlecenia przyjmujemy zarówno od przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Odmieniamy wnętrza, które po wykonaniu powierzonych nam zadań, prezentują się schludnie i profesjonalnie.

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button