Skip to content

Czyszczenie wysokociśnieniowe

Czyszczenie wysokociśnieniowe Specjalizujemy się w czyszczeniu wysokociśnieniowym, inaczej nazywanym hydrodynamicznym. Ten rodzaj czyszczenia charakteryzuje się szybkością, efektywnością i skutecznością.

Czyszczenie wysokociśnieniowe dachów

Przy pomocy myjki wysokociśnieniowej i ciepłej wody czyścimy bardzo dokładnie dachy z dachówki, blachodachówki i blachy ocynkowanej.

Usuwanie graffiti

Oferujemy skuteczne i ekspresowe usuwanie graffiti. Pozbędziemy się nieestetycznych malunków z budynków użyteczności publicznej oraz budynków prywatnych. 

Czyszczenie wysokociśnieniowe kostki brukowej

Kostka brukowa narażona jest na działanie wilgoci, przejazd samochodów oraz nieestetyczne zielone naloty. Warto ją regularnie czyścić, a my jesteśmy profesjonalistami w tym temacie.

Mycie elewacji

Mycie elewacji jest usługą czyszczenia, gdzie ogromny nacisk stawiamy na dobór odpowiedniej techniki. 

Czyszczenie hydrodynamiczne

Mycie hydrodynamiczne polega na polewaniu zabrudzonej powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych strumieniem wody pod bardzo wysokim ciśnieniem. Zazwyczaj wynosi ono od 150 do 300 MPa. Podczas czyszczenia hydrodynamicznego wydobywa się spora energia kinetyczna, która sprawia, że strumień wody odrywa zabrudzenia. W ten sposób można pozbyć się osadów różnego rodzaju.

Czyszczenie wysokociśnieniowe stosowane jest w przypadku instalacji przemysłowych, jak i wymienników ciepła czy silosów. Czyszczenie wymienników ciepła rurowych oraz płytowych przy pomocy wysokiego ciśnienia jest szybkie i skuteczne.

Czyszczenie hydrodynamiczne DPF

Jedną z częściej wybieranych usług naszej firmy jest czyszczenie hydrodynamiczne. Przeprowadzamy je bezpiecznie, w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem. Polegamy na doświadczeniu i nietuzinkowych umiejętnościach naszej kadry pracowniczej. Na rynku działamy od kilku dobrych lat, a mycie hydrodynamiczne powierzchni, zbiorników, silosów potrafi zebrać nawet najgrubsze warstwy brudu.

Jeśli chcesz zainwestować w regularne czyszczenie wysokociśnieniowe, koniecznie zgłoś się do nas. Hydrodynamiczne czyszczenie odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznych pomp, które w połączeniu z wodą potrafią dostać się do najbardziej skrytych zakamarków.

Czyszczenie hydrodynamiczne cena

Ile kosztuje mycie wysokociśnieniowe? Cennik tego rodzaju usług jest zależny od wielkości powierzchni oraz miejsca wykonania usługi. Zlecenia napływają do nas z wielu zakątków kraju, a do czyszczenia wysokociśnieniowego potrzebujemy maszyn, które należy w bezpieczny sposób przewieźć na miejsce. Konkretne kwoty ustalamy więc indywidualnie po zapoznaniu się ze specyfiką zlecenia. Zapewniamy, że do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Na stanie mamy nie tylko profesjonalne maszyny, ale również wykwalifikowanych pracowników, którzy stawiają na efekty, jak i na swoje bezpieczeństwo.

Profesjonalne mycie wysokociśnieniowe dużych powierzchni zewnętrznych

Misją naszej firmy jest czyszczenie zabrudzonych powierzchni. Mogą być to mniejsze zlecenia, jak czyszczenie instalacji przemysłowych, ale również znacznie większe, jak choćby czyszczenie płyt lotniskowych z gumy czy zbędnych powłok lakierniczych. Jeśli są to duże powierzchnie pionowe, czyszczenie odbywa się z asekuracją linową lub w dostępie linowym. Mycie hydrodynamiczne wykorzystuje specjalistyczne urządzenia, które generują bardzo wysokie ciśnienie. Ich zastosowanie pozwala na wykonanie prac o różnym stopniu trudności. Nie potrzeba tutaj skomplikowanych środków chemicznych. W zupełności wystarczy woda pod wysokim ciśnieniem, która ma moc znacznie skuteczniejszą. Przykładem tego są zrealizowane przez nas zlecenia. Już na pierwszy rzut oka widać, jak kilka godzin mycia może odmienić zupełnie czyszczone powierzchnie.

Czyszczenie wysokociśnieniowe: skuteczne, szybkie i dlatego niedrogie

Nasze usługi czyszczenia zbiorników wykonywane są w pełni profesjonalnie, z zaangażowaniem, wiedzą oraz z dbałością o bezpieczeństwo pracowników. Czyszczenie wysokociśnieniowe jest niezastąpione w branży budowlanej, lotniczej czy petrochemicznej. Chętnie korzystają z naszych usług właściciele browarów, lakierni czy elektrowni. Podejmujemy się bez wahania wysokociśnieniowego mycia elewacji oraz dachów. Nasza metoda mycia sprawdza się w przypadku powierzchni produkcyjnych, różnego typu maszyn, urządzeń, jak i rurociągów przemysłowych. Profesjonalnie myjemy reaktory oraz wanny procesowe.

Jeśli szukasz fachowców od mycia hydrodynamicznego, koniecznie zwróć uwagę na naszą firmę. Zapewniamy, że współpraca z nami będzie przebiegała bezproblemowo, a efekty przebiją nawet najśmielsze oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim kłopotem jest doczyszczenie niektórych powierzchni. Mamy na to skuteczne rozwiązanie, z którego mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawić swoje oczekiwania, parametry powierzchni do wyczyszczenia, a my znajdziemy dla Ciebie dogodny termin!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button