Skip to content

Mycie posadzek

Mycie posadzek Zajmujemy się myciem posadzek betonowych, żywicznych lub z PCV w obiektach przemysłowych, halach magazynowych czy budynkach użyteczności publicznej.

Mycie i doczyszczanie posadzek 

Naszym konikiem jest mycie i doczyszczanie posadzek. Możemy pochwalić się wiedzą i doświadczeniem w tej sprawie. Połączenie naszego zaangażowania, doświadczenia i sprzętu pozwala uzyskać niesamowite efekty.

Mycie garaży i parkingów

Garaże i parkingi podziemne bardzo szybko ulegają zabrudzeniu. Powołaj się na nas, jeśli chcesz usunąć plamy z oleju, ślady opon samochodowych, wszechobecny kurz, piasek czy błoto.

Mycie hal i magazynów

Nawet miejsca pracy takie, jak hale produkcyjne i magazyny, wymagają regularnego czyszczenia. Posadzki w tych miejscach doprowadzamy do łady przy użyciu myjki wysokociśnieniowej oraz detergentów, jeśli są potrzebne.

Mycie i doczyszczanie posadzek

Jeżeli twoja posadzka przestała dobrze się prezentować w twojej firmie lub domu to dobrze trafiłeś. Pomożemy przywrócić blask twojej posadzce niezależnie z jakiego materiału jest wykonana.

Myjemy i czyścimy posadzki

– betonowe

– żywiczne

– kamienne 

– gresowe 

Usługi czyszczenia dzielimy na dwa typy

Mycie maszynowe jest to czyszczenie posadzki maszynami automatycznymi gdzie szorowarka samojezdna lub prowadzana czyści naszą posadzek magazynową w jednym ciągu roboczym. Jest to rodzaj czyszczenia szczególnie często wybierany przy myciu cyklicznym lub w przypadku luźnych pyłowych zabrudzeń np. pobudowlanych i poremontowych pyłach.

Doczyszczanie posadzek jest czyszczeniem kilku etapowym najczęściej z wykorzystaniem szorowarek jednotarczowych z odpowiednio dobranymi padami czyszczącymi i automatami myjącymi służącymi do wypłukiwania zabrudzeń i neutralizacji ph posadzki. Przy tego typu myciu środki doczyszczające znacznie dłużej pozostają na posadzce a szorowarki o dużym docisku głębiej penetrują zabrudzenia dzięki czemu mycie to idealnie sprawdza się w przypadku: czyszczenia posadzek kilku i kilkunastu letnich, usuwania oleji i zabrudzeń ropopochodnych, usuwaniu klejów, tynków i innych silnych zabrudzeń po remontowych i budowlanych. 

Cennik czyszczenia posadzki 

Mycie maszynowe posadzki – 0.90zł – 3zł/m2

Mycie maszynowe cykliczne – ustalane indywidualnie

Doczyszczanie posadzek – 3zł – 8zł/m2

Doczyszczanie posadzek cykliczne – ustalane indywidulanie

Wycenimy czyszczenie posadzki twojego magazynu, hali, produkcji, firmy lub domu za darmo

 

Jeżeli uważasz że nasza usługa jest tobie potrzebna wystarczy że zadzwonisz lub napiszesz zapytanie, a nasz specjalista po krótkiej rozmowie podanym metrażu i paru zdjęciach poglądowych będzie w stanie przedstawić wstępną wycenę, na wizji lokalnej wykona próbę czyszczenia wykona pomiary ustali ostateczną cenę  zarezerwuje termin i udzieli gwarancji niezmiennej ceny. 

Czyszczenie posadzki betonowej

Mając na uwadze czystość i porządek, dobrej jakości warunki do pracy, a także znacznie przedłużoną żywotność, każdy właściciel obiektów przemysłowych i innych powinien zdecydować się na regularne czyszczenie posadzek betonowych. Wśród posadzek przemysłowych to właśnie betonowe wiodą prym. Jak je dokładnie umyć? Jak ochronić przed zbyt szybkim eksploatowaniem?

Zdecyduj się na pomoc naszej firmy! Podejmujemy się mycia posadzek betonowych, posadzek żywicznych, a także prania wykładzin PCV. Mycie podłóg w naszym wykonaniu to prawdziwy majstersztyk. Czyścimy posadzki betonowe, które mają nieco lat na swoim koncie, jak i te, które objęte są jeszcze gwarancją producenta. Kierujemy się dobrem Klienta, naszym wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, dzięki czemu nasze usługi czyszczenia są perfekcyjne i profesjonalne. Każdą czyszczoną powierzchnię traktujemy tak, by wydobyć z niej maksymalnie dużo dobrego i by jej nie uszkodzić.

Czyszczenie posadzek kamiennych

Posadzki tworzone są z różnych materiałów. Nie w przypadku każdej powierzchni sprawdzi się jedna metoda mycia. Wszystko zależy od rodzaju zabrudzenia, porowatości powierzchni oraz jej słabych stron. Metoda maszynowa świetnie nadaje się w przypadku posadzki przemysłowej z betonu. Nie jest to jednak jedyna posadzka, którą czyściliśmy w czasie trwania naszej działalności. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy wzywani do powierzchni kamiennych. Należą do nich podłogi granitowe, granitowe, bazaltowe, ale również terakota czy lastryko. Te ostatnie to kamienie sztuczne, które świetnie sprawdzają się w halach produkcyjnych i obiektach przemysłowych. Jeśli chodzi o doczyszczanie posadzek kamiennych, należy pamiętać, że potrzebują one regularnych zabiegów myjących i pielęgnacyjnych. Długi czas bez mycia, nagromadzenie zabrudzeń czy nadmierna wilgoć bardzo źle wpływają na tego typu powierzchnie.

Jeśli zastanawiasz się, czy umyjemy Twoją posadzkę z kamienia — wiedz, że tak! Znamy posadzki tego typu i wiemy, czego trzeba tym powierzchniom. Naszym celem jest zachowaniem znacznie dłuższej trwałości kamienia i taki efekt udaje nam się osiągnąć. Po czyszczeniu posadzek kamiennych zalecamy ich pielęgnację przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych. Usługa czyszczenia kamiennych posadzek to oferta skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i do klientów indywidualnych.

Czyszczenie posadzek marmurowych

Zastanawiasz się, jakie usługi wykonujemy? Nasza oferta to wiele ciekawych zadań, których jesteśmy w stanie podjąć się od ręki. Nie jest nam obce mycie i bardzo dokładne czyszczenie posadzek kamiennych, w tym z marmuru. Ten wyjątkowy kamień wyróżnia się wytrzymałością mechaniczną, trwałością, ale nie oznacza to, że nie trzeba o niego w ogóle dbać. Wręcz przeciwnie — najlepszym sposobem na przedłużenie trwałości marmuru jest regularna dbałość o jego czystość. Pierwszym etapem wykonywanym przez naszą firmę sprzątającą jest czyszczenie powierzchni kamiennej, a następnie krystalizacja wstępna. Po tych dwóch krokach następuje krystalizacja pośrednia i końcowa. Jest to proces mechanicznego i chemicznego zamykania porów w kamieniu. Zawarte jest tutaj delikatne szlifowanie powierzchni. Całość nadaje marmurowi niesamowitego blasku, a jeśli chodzi o aspekty techniczne, znacznie wydłuża jego żywotność. Warto zaznaczyć tutaj, że aby krystalizacja odniosła prawdziwy sukces, należy przyłożyć się do pierwszego kroku, jakim jest czyszczenie.

Maszynowe czyszczenie posadzek

Utrzymanie porządku w większych obiektach, takich jak hale przemysłowe, sklepy, obiekty użyteczności publicznej wymagają nie tylko czyszczenia, ale przede wszystkim dokonania tego w ekspresowym tempie. Maszynowe czyszczenie podłóg to jedna z opcji, jaką można wykorzystać. Nasza firma posiada nie tylko potrzebne kwalifikacje, ale również doskonały sprzęt do tego, by wśród usług znalazło się maszynowe mycie posadzek. Metoda ta to wiele zalet. Przede wszystkim przejazd maszyną łączy w sobie mycie, szorowanie oraz szybkie suszenie. Daje to naprawdę dobry efekt. Mycie posadzek przemysłowych w ten sposób jest efektywne i ekspresowe. A zdarzają się sytuacje, kiedy ta druga cecha jest ważniejsza.

Mycie posadzek betonowych maszynowo to niezwykły komfort i wygoda. Wystarczy zatrudnić naszą firmę do tych czynności. Zyskasz nie tylko cenny czas, jaki możesz przeznaczyć na wiele działań dotyczących swojego biznesu, a ponadto powierzysz swój zakład profesjonalistom, którzy znają się na fachu, jak nikt inny. Mycie posadzki betonowej to dla nas chleb powszedni. Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy mycie maszynowe, czy metodę hydrodynamiczną, pozostawiamy po sobie maksymalnie dużo dobrego.

Maszynowe czyszczenie posadzek cennik

Ile kosztuje mycie maszynowe posadzki? Cennik nasz jest dość zróżnicowany, a konkretne kwoty zależeć będą od wielkości czyszczonej powierzchni i odległości od naszej siedziby. Choć podejmujemy się zleceń w całej Polsce, wiąże się to z kosztami, które ponieść musi zleceniodawca. Dodatkowo nasze ceny są ruchome, a ostateczną kwotę za jeden metr kwadratowy obliczamy pod względem wielkości całej powierzchni, użytych detergentów oraz metody. Zapewniamy, że nasze działania dają pozytywne efekty, a świadczą o tym liczne opinie zadowolonych klientów i rekomendacji. Nasza firma jest otwarta na liczne propozycje pochodzące od Klientów oraz zapytania. Niekiedy podejmujemy się zleceń nieco okrojonych, na prośbę Klienta. Wystarczy się z nami skontaktować, byśmy mogli poznać szczegóły zlecenia i przedstawić nasze stanowisko.

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button