Skip to content

Nasze usługi

Nasze usługi Oferujemy szeroki pakiet usług, które wynikają z realnych potrzeb potencjalnych klientów i oparte są na naszym wieloletnim doświadczeniu. Działamy w pełni profesjonalnie oraz z zaangażowaniem zarówno podczas mycia, malowania dachów czy elewacji, jak i sprzątania obiektów.

Czyszczenie wysokociśnieniowe

Trudne do usunięcia zabrudzenia wymagają użycia profesjonalnego sprzętu. Czyszczenie wysokościnieniowe pozwala uzyskać niesamowity efekt bez ryzyka naruszenia powierzchni.

Malowanie

Oferujemy malowanie domów z zewnątrz. Podejmujemy się odnowienia koloru dachu, jak i elewacji. Jeśli chcesz odświeżyć swój dom, koniecznie zgłoś się do nas!

Mycie posadzek

Naszą specjalnością jest mycie posadzek. Skutecznie usuwamy zabrudzenia, nawet takie, które wielu osobom wydają się nie do usunięcia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie, dzięki którym posadzki nie ulegają uszkodzeniu.

Mycie przeszkleń

Chętnie podejmujemy się mycia przeszkleń, niezależnie od ich wielkości i usytuowania. Stosujemy metody nieinwazyjne, które nie wpływają na strukturę szkła. 

czyszczenie obiektów

Wizerunek firmy jest bardzo ważny, a spore znaczenie w tym przypadku ma czystość obiektów. Jako profesjonaliści zapewniamy, że wnętrza naszych klientów będą lśnić czystością po skorzystaniu z naszej oferty!

Kompleksowy obsługa i serwis sprzątający obiektów

Zajmujemy się czyszczeniem obiektów handlowych, magazynów i hal. Posiadamy doskonały sprzęt, który pozwala na precyzyjne i szybkie uzyskanie realnych efektów.

inne usługi

Nie ograniczamy się do zamkniętej listy usług. Oferujemy również usuwanie graffiti, czyszczenie garaży czy zabezpieczanie antykorozyjne różnych obiektów czy elementów.

O naszych usługach

Wszystkie zlecenia wykonujemy z zaangażowaniem, precyzją, przy użyciu specjalistycznych sprzętów i środków. Jeśli trzeba, nie poddajemy się, a szukamy rozwiązań, które zadowolą naszych Klientów! 

 

 

 

Naszą misją jest oferowanie tych usług, z którymi nasi Klienci nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Zlecenia przyjmujemy zarówno od przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Odmieniamy wnętrza, które po wykonaniu powierzonych nam zadań, prezentują się schludnie i profesjonalnie.

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button