Skip to content

Sprzątanie obiektów

Sprzątanie obiektów Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem obiektów. Myjemy posadzki, doprowadzamy do porządku sanitariaty, usuwamy kurz i zanieczyszczenia tam, gdzie trzeba,

Profesjonalne czyszczenie hal przemysłowych i produkcyjnych

Zajmujemy się doprowadzaniem do porządku obiektów przemysłowych.

Profesjonalne czyszczenie magazynów

Nasza specjalizacja to usuwanie brudu, pyłów i innych zanieczyszczeń z trudno dostępnych obszarów, w tym sufitów i konstrukcji stalowych.

Profesjonalne czyszczenie przygotowujące zakłady do audytów

Usuwamy zabrudzenia, myjemy posadzki, odkurzamy, a kiedy trzeba – zabezpieczamy na przyszłość.

Sprzątanie obiektów – czyszczenie magazynów, hal, sklepów

Obiekty handlowe, magazynowe, hale, sklepy czy obiekty biurowe wymagają regularnego sprzątania. Zadbane wnętrza, czysty parking oraz schludne chodniki wokół sprawiają, że aż chce się korzystać z oferowanych w tym miejscu usług. Porządek jest niezbędny do codziennego funkcjonowania. Nic więc dziwnego, że usługi sprzątania należą do jednych z najchętniej wyszukiwanych i dobrze płatnych w naszym kraju. Nasza firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu może pochwalić się licznymi referencjami. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem, a zlecenia realizujemy z zaangażowaniem i dbałością o dobro Klienta!

Kompleksowe sprzątanie obiektów

Nasza ekipa to profesjonalna firma sprzątająca, która odpowiada za utrzymanie czystości w obiektach biurowych, galeriach handlowych i innych, w zależności od tego, co zleci nam Klient. Sprzątanie galerii handlowych nie jest nam obce. Mamy odpowiednie doświadczenie w przypadku takich obiektów, a ponadto w naszych rękach jest specjalistyczny sprzęt, który znacznie ułatwia nam pracę. Podejmujemy się również doprowadzenia do porządku terenów zewnętrznych.

Sprzątanie obiektów biurowych

Dobrze wiemy, jak ważna jest czystość w miejscu pracy. Nawet jeśli jest to praca biurowa, pracownikom przeszkadzać możne nieodkurzona podłoga, plama w drodze do łazienki czy smugi na oknach. Wśród naszych klientów nie brakuje firm, które liczą na nasze ogromne doświadczenie i powierzają nam swoje obiekty biurowe. Zajmujemy się tam odkurzaniem wykładzin i dywanów, myciem podłóg, myciem przeszkleń, a także usuwaniem pajęczyn i czyszczenie sufitów. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich pracowników, którzy mogą w spokoju pracować, bez przejmowania się bałaganem wewnątrz i na zewnątrz obiektu. Do sprzątania obiektów przystępujemy z wiedzą, zaangażowaniem, arsenałem produktów bezpiecznych dla ludzi i środowiska oraz sprzętem, który znacznie przyspiesza wykonanie usługi.

Sprzątanie obiektów handlowych

Sprzątanie obiektów handlowych to chętnie wybierana usługa przez naszych Klientów. Możemy się tego podjąć bez problemu z wykorzystaniem świetnego sprzętu oraz środków. Czyścimy zarówno posadzki kamienne, jak i gres czy posadzki betonowe. Nie jest nam obce czyszczenie przeszkleń wewnątrz budynków, jak i szklanych elewacji. Usługi sprzątania wykonujemy na terenie Krakowa oraz innych większych i mniejszych miast w Polsce. Mogą się do nas zgłaszać Klienci, którzy szukają realnej pomocy w zakresie sprzątania i utrzymania czystości w obiektach. Nasza pokaźna liczba usług przyciąga do nas realnie zainteresowane osoby, które oczekują dobrych efektów naszych działań. Ze swojej strony możemy zapewnić, że już pierwsze sprzątanie może dać właśnie takie efekty, jednak w obiektach handlowych, jak i w każdych innych należy dbać o regularne sprzątanie, nie tylko od święta.

Sprzątanie obiektów cennik

Ile kosztują nasze usługi? Jak dużo zapłacisz za utrzymanie czystości w powierzonych nam budynkach? Konkretne kwoty zależą od kilku najbardziej istotnych czynników. Przede wszystkim chodzi o powierzchnię. Z klientem rozliczamy się za metry kwadratowe. Im większa powierzchnia, tym niższą cenę za jeden metr oferujemy. W przypadku małej powierzchni, w przeliczeniu na metr Klient zapłaci więcej. Jest to spowodowane faktem, iż do obydwu tych zleceń musimy przygotować się w ten sam sposób.

Drugi aspekt to odległość od Klienta. Aby nasze zadanie zostało wykonane profesjonalnie, musimy zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt. Taki transport może być stosunkowo drogi.

Trzeci czynnik to rodzaj obiektu, jaki mamy posprzątać. Jak można się domyślić, każdy obiekt jest specyficzny, obiekt biurowy nieco odbiega konstrukcją od obiektu handlowego. Na koszty wpłynie fakt, czy Klient życzy sobie sprzątania chodników, czy do tego będzie miał osobną ekipę.

Jak widać, profesjonalne sprzątanie to dość skomplikowany temat, jednak z nami wszystko finalnie będzie łatwiejsze i bardziej przystępne! Koniecznie zdecydują się na usługi naszej firmy, a nie pożałujesz!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button