Skip to content

Mycie przeszkleń

Mycie przeszkleń Fantastycznie sprawdzamy się podczas mycia przeszkleń. Zajmujemy się tym w biurach, sklepach, galeriach handlowych i domach jednorodzinnych. Duże przeszklenia wymagają sporej pracy i zaangażowania. Świetnym sposobem na to jest woda demineralizowana.

Mycie witryn sklepowych

Witryny sklepowe bardzo często wołają o pomstę do nieba. Aby sprzedawca mógł cieszyć się zyskiem, warto zdecydować się na naszą pomoc. Zapewniamy ekspresowy i długotrwały efekt.

Mycie biurowców

Biurowce prezentują się okazale, o ile są czyste. Nasza firma zajmuje się myciem przeszkleń, nawet na wysokościach.

Mycie wodą demiralizowaną

Odkrycie, jakim jest mycie szyb wodą demineralizowaną, zupełnie odmieniło naszą pracę. Decydujemy się na ten sposób, ponieważ daje realne efekty i na długo pozostawia szyby czyste.

Mycie przeszkleń i szyb — usługi specjalistyczne

Duże przeszklenia, witryny sklepowe, nietypowe okna — elementy te prezentują się okazale, zachwycają, zapierają dech w piersiach. Nie będą jednak tego czynić, kiedy zaniedbasz ich mycie. Wtedy, zamiast pięknych przeszkleń, będziesz mieć brudne szyby z licznymi smugami i nieestetycznymi zaciekami. W przypadku budynków użyteczności publicznej, biurowców, obiektów handlowych jest to nie do przyjęcia. W takim przypadku usługi mycia są wręcz niezbędne.

Nasza profesjonalna firma z odwagą i pozytywnym nastawieniem stawia czoła brudnym, zaniedbanym powierzchniom szklanym. Mycie okien to jedna z flagowych usług naszego biznesu. Kierujemy ją do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Mycie okien i przeszkleń bez zacieków to nie lada wyzwanie. Na szczęście mamy na to rewelacyjny sposób, jakim jest użycie specjalistycznego sprzętu oraz wody demineralizowanej.

Mycie powierzchni szklanych

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Nie zwlekaj! Terminy na czyszczenie powierzchni szklanych znikają w zatrważającym tempie, a szczególne natężenie można zauważyć w okolicach wiosny. Podejmujemy się czyszczenia witryn sklepowych, przeszkleń w galeriach handlowych oraz szklanych powierzchni w biurowcach. Używamy do tego wody demineralizowanej, ponieważ to ona wykazuje się najkorzystniejszymi właściwościami. Woda demineralizowana, dzięki usunięciu z niej wszelkich soli i minerałów, świetnie usuwa wszelkie zabrudzenia, nawet tłuste plamy. Ponadto pozostawia na szkle warstwę hydrofobową, przez co w późniejszym czasie powstaje na niej mniej zanieczyszczeń lub tworzą się znacznie dłużej, niż w przypadku użycia zwykłe wody bądź środków chemicznych. Dodatkowym atutem wody demineralizowanej jest fakt, iż nie jest niebezpieczna dla środowiska. O ile środki chemiczne mogą być żrące w stosunku do przeszkleń i innych elementów budynku, o tyle woda demineralizowana jest w zupełności neutralna.

Mycie szyb na wysokości

Nie są nam straszne wysokości, choć mycie w ten sposób jest nieco droższe, ponieważ wymaga użycia dodatkowych sprzętów oraz specjalnych zabezpieczeń. Aby dotrzeć nawet w najmniej dostępne miejsca, musimy wykorzystać technikę alpinistyczną lub specjalne podnośniki. Osoby pracujące na wysokościach muszą mieć również stalowe nerwy oraz specjalne badania lekarskie, które ich do tego uprawniają. Powierzchnie szklane leżące dość wysoko mogą być umyte przy pomocy kija teleskopowego. Istotne jest, by był maksymalnie lekki i wytrzymały.

Jeśli klient wyrazi taką chęć, możemy zaopatrzyć się w specjalne środki chemiczne. Rekomendujemy jednak używanie wody demineralizowanej, która sprawdza się w przeważającej liczbie zleceń. Mycie witryn sklepowych wiąże się również z użyciem miękkich szczotek, które w żaden sposób nie uszkodzą powierzchni szklanych.

Mycie okien na wysokości cennik

Mycie przeszkleń to nasz chleb powszedni, znamy się na tym, jak nikt inny na rynku. Zastanawiasz się, ile u nas kosztuje mycie okien na wysokości? Cena, w zależności od zlecenia, będzie inna. Nasz cennik jest ruchomy, ponieważ bierzemy pod uwagę nie tylko cenę za metr, ale również całość zlecenia. Im powierzchni do umycia jest mniej, tym większa będzie finalna cena za jeden metr kwadratowy. Jest to związane z tym, że do każdego mycia przygotowujemy się w ten sam sposób.

W przypadku ustalenia kwoty znaczenie będzie mieć też wysokość. Nie u każdego klienta wyrobimy się przy użyciu kija teleskopowego. Niekiedy mycie na wysokości oznacza użycia specjalistycznego sprzętu alpinistycznego czy specjalnych rusztowań. Sprzęt ten wymaga dostarczenia na miejsce na nasz własny rachunek. W takiej sytuacji cena automatycznie wzrośnie.

Niezależnie od tego, czy chcesz nas zatrudnić do mycia okien, czyszczenia elewacji, a może czyszczenia kostki brukowej, koniecznie zgłoś się do nas już dzisiaj. Nasza profesjonalna firma ma ograniczoną ilość czasu, dlatego kto pierwszy, ten lepszy. Zarezerwuj dla siebie termin już dzisiaj. A decydując się na rozmowę telefoniczną z naszymi przedstawicielami, możesz poznać aktualny cennik i otrzymać informacje o szacowanej kwocie za całe zlecenie!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button