Skip to content

Czyszczenie wysokociśnieniowe dachów

Czyszczenie wysokociśnieniowe dachów Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w czyszczeniu wysokociśnieniowym dachów skośnych i płaskich.  Usuwamy liczne zabrudzenia i przywracamy schludny wygląd.

Przed

Dach pełen zabrudzeń atmosferycznych, zielonych nalotów i grzybów, który wymaga specjalistycznego czyszczenia ciśnieniowego.

Dach przed myciem wysokociśnieniowym

Po

Dach po czyszczeniu odzyskał swój kolor, jest czysty i teraz może być godną wizytówką budynku na lata. Dodatkowo został zabezpieczony przed nawrotem mchów, grzybów i porostów.

Dach po myciu wysokociśnieniowym

Mycie wysokociśnieniowe dachów

Mycie dachu to czyszczenie polegające na usunięciu wszystkich zabrudzeń takich jak kurz i sadza oraz zabrudzeń atmosferycznych na przykład glony, grzyby, mchy i porosty. Usługi wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu renomowanych marek takich jak Falch, Karcher i Comet. 

Dlaczego Alpers? 

– do 600 bar ciśnienia
– od 1000 do 1600 litrów przepływu wody
– profesjonalna i bezpieczna chemia
– certyfikowany sprzęt alpinistyczny
– lata doświadczenia – gwarancja

Cennik mycia dachów 

Mycie ciśnieniowe dachów – 10-16 zł m2

Impregnacja dachów – 3–5 zł m2

Czyszczenie rynien – 10-15 zł mb

Wycenimy twój dach za darmo

Jeżeli twój dach wymaga czyszczenia, zadzwoń lub wyślij zapytanie. Nasi specjaliści już po krótkiej rozmowie telefonicznej i zdjęciu poglądowym będą w stanie określić cenę za m2 i orientacyjny koszt czyszczenia dachu w całości, lub umówić się na oględziny, pomiary i wycenę ostateczną z rezerwacją terminu i gwarancją ceny.

Czyszczenie hydrodynamiczne dachów

Dach to bardzo ważna część każdego budynku. Wymaga regularnego czyszczenia, aby prezentował się odpowiednio. Jednak wiele osób zupełnie zapomina o jego renowacji i myciu, co znacznie ułatwia dość trudny dostęp. Negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych ma największy wpływ na dość duże dachy na obiektach przemysłowych. Zazwyczaj są to dachy płaskie, które aż proszą się o odpowiednie czyszczenie. Rewelacyjnym sposobem może okazać się czyszczenie wysokociśnieniowe.

Hydrodynamiczne czyszczenie dachów polega na wykorzystaniu zimnej bądź gorącej wody, która natryskiwana jest pod bardzo wysokim ciśnieniem. Odpowiednio dostosowana moc strumienia oraz temperatura sprawia, że mycie dachów jest bardzo skuteczne. Czyszczenie wysokociśnieniowe nadaje się do usuwania pyłu, soli rozpuszczalnych w wodzie, jak i zabrudzeń oleistych. Poddają się mu również zabrudzenia z błota czy mchów.

Czyszczenie dachów metodą hydrodynamiczną daje naprawdę zadowalające efekty. Czyszczenie dachówki ceramicznej przy pomocy metody wysokociśnieniowej może sprawić, że niekonieczne będzie użycie środków czyszczących na bazie chemii. Niekiedy wystarczy specjalne urządzenie i wysokie ciśnienie wody, aby uzyskać zdumiewająco czysty dach. Decydując się na mycie hydrodynamiczne dachów, musisz wiedzieć, że pozbywanie się wszelkiego rodzaju zabrudzeń odbywa się w sposób ekspresowy.

Czyszczenie hydrodynamiczne dachów cena

Warunki atmosferyczne panujące na dworze wpływają przede wszystkim na stan elewacji, jak i dachu. Nawet dobry stan techniczny dachu prędzej czy później podda się niekorzystnym warunkom. Wiele zależy od rodzaju powierzchni, jednak blachodachówki w dobrym stanie, które nie są czyszczone regularnie, mogą oblec się płaszczem zanieczyszczenia. Podobnie sytuacja będzie wyglądać, jeśli chodzi o przykrycie z dachówki ceramicznej. Powierzchnię tę mogą nawiedzić zanieczyszczenia, których pozbycie się będzie trudne.

Na jaką kwotę trzeba się przygotować, aby wykonać czyszczenie dachówki ceramicznej w sposób profesjonalny? Konkretna odpowiedź zależy od wielu istotnych czynników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ mycie dachu zależy od jego powierzchni. Trzeba wziąć też pod uwagę, czy konieczne będzie usuwanie mchu i czy potrzebne będą odpowiednie preparaty czyszczące. Jednak w metodzie hydrodynamicznej nie zaleca się używania specjalnych detergentów, ponieważ woda pod ciśnieniem radzi sobie doskonale. Użycie specjalistycznej maszyny sprawia, że strumień trafi do każdego miejsca, w zależności od tego, jak daleko możemy dojść. Zakres prac często uzależniony jest od budowy dachu, ponieważ musimy dbać o bezpieczeństwo naszych pracowników.

By utrzymać dach w czystości, nie trzeba do mycia dachów wykorzystywać środków chemicznych. Mogą mieć one ogromny wpływ na jego strukturę. Zamiast tego, lepszym wyborem jest czyszczenie wysokociśnieniowe oraz zaimpregnowanie z wykorzystaniem specjalnych środków konserwujących mających na celu zachowanie jego czystości na dłuższy okres. Tę czynność wykonujemy na wyraźne życzenie klienta i jest dodatkowo płatna.

Mycie wysokociśnieniowe dachów

Jesteśmy profesjonalistami zajmującymi się myciem dachów. W naszej ofercie znajdziesz również inne usługi, takie jak czyszczenie elewacji czy kostki brukowej. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy z zaangażowaniem, wiedzą i odpowiedzialnością. Niezależnie od tego, czy powierzona zostaje nam kostka brukowa, dach czy elewacja, mamy na względzie wygląd powierzchni oraz jej czystość. Od kilku lat zgłaszają się do nas Klienci zainteresowani myciem dachu przy użyciu metody wysokociśnieniowej, nazywanej inaczej hydrodynamiczną.

Obecnie możemy pochwalić się licznymi realizacjami naszych usług oraz sporym gronem zachwyconych Klientów. Choć nasze usługi nie należą do najtańszych, pozostawiamy po sobie nieskazitelnie czyste dachy gotowe do nałożenia farby. Impregnujemy powierzchnie, by znacznie dłużej były czyste. Usuwamy zabrudzenia z różnych powierzchni, za każdym razem sprawdzając stan materiału.

Jeśli chcesz wynająć nas do czyszczenia powierzchni, koniecznie skontaktuj się z nami przez stronę internetową lub telefonicznie. Potrzebujemy precyzyjnych informacji dotyczących powierzchni, rodzaju materiału, a także lokalizacji. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie określić kwotę, jaką oczekujemy za realizację usług, a następnie możemy wyznaczyć termin, który będzie pasował obydwu stronom. Nie zwlekaj — im później zadzwonisz, tym dłuższe będzie oczekiwanie!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button