Skip to content

Antykorozja

Antykorozja Nasza doświadczona firma świetnie radzi sobie z powłokami antykorozyjnymi. Izolacje te można stosować na konstrukcjach stalowych, dachach, jak i w przypadku urządzeń po części wykonanych ze stali.

Dach przed zabezpieczeniem antykorozyjnym

Przed

Materiał, który nie jest pokryty powłoką antykorozyjną, znacznie szybciej ulega rdzy. 

Dach zabezpieczony przed korozją

Po

Po zastosowaniu izolacji antykorozyjnej można zauważyć, że dana rzecz, konstrukcja zachowuje swoją trwałość znacznie dłużej.  

Zabezpieczenie antykorozyjne

Korozja jest procesem stopniowego niszczenia. Zachodzi ona głównie w przypadku metali oraz ich stopów. Od korozji nie da się uciec, niezależnie od tego, jak się projektuje i jak realizuje różne inwestycje budowlane i przemysłowe. Można jedna się jej odpowiednio przeciwstawić. Przykładem walki z korozją są zabezpieczenia antykorozyjne. Nasz wykwalifikowany personel oferuje usługi, wśród których znajdziesz malowanie antykorozyjne rozmaitych konstrukcji i przedmiotów, także urządzeń. Na podstawie zdobytego doświadczenia możemy ocenić, jaką strategię oraz jaką technologię wybrać w konkretnym przypadku.

Zabezpieczenia antykorozyjne stali

Zabezpieczenie przed korozją to bardzo ważny krok w wielu branżach, głównie w przemysłowej oraz motoryzacyjnej. W naszej firmie bez problemu znajdziesz usługę, jaką jest zabezpieczanie przed korozją konstrukcji stalowych. Jesteśmy znawcami z zakresu antykorozji i wiemy, że jeśli niektóre elementy nie zostaną odpowiednio zabezpieczone i ochronione, zbyt szybko się zużyją i nie będą się już nadawać do eksploatacji. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy to gwarancja, że Twoje konstrukcje stalowe zyskają odporność na korozję, nawet jeśli czeka je zanurzenie i nieustanne sąsiedztwo wilgoci. Gwarantujemy, że po przeprowadzonym zabiegu zwiększy się trwałość zbiorników czy konstrukcji. Będą one bardziej odporne na rdzę, aniżeli bez zabezpieczenia.

Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych

Antykorozja konstrukcji stalowych wykonywana przez naszą firmę to prace zgodne z zapisami norm. Mamy niezbędną wiedzę oraz sprzęt, aby działać zgodnie z zaleceniami. Co więcej, współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami powłok ogniochronnych, malarskich i antykorozyjnych, dzięki czemu Twoja stal zyska rewelacyjnej jakości powłokę.

Malowanie antykorozyjne

Nasza wyjątkowa ekipa może się pochwalić wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie, jaką jest antykorozja. Odbyte przez nas szkolenia pozwalają tworzyć skuteczne zabezpieczenia antykorozyjne. Zanim jednak przejdziemy do malowania, dokonujemy wnikliwej analizy technicznej materiałów i powierzchni. Dopiero później przechodzimy do prac przygotowawczych, a na samym końcu do wybrania optymalnej metody czyszczenia poprzez ścieranie oraz najbardziej odpowiedniego systemu malarskiego. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o własne ciągi malarskie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy pracę wykonali u Klienta. Ta druga opcja zdarza się, gdy Klient chce zabezpieczyć antykorozyjnie cały obiekt.

Wszystkie prace przez nas wykonywane są zgodne ze standardami. Spełniamy zalecenia norm, niezbędne wymagania, a także nie stronimy od dobrych jakościowo produktów.

Masz do nas pytania? Zastanawiasz się, czy nasze metody pozwolą na znaczne wydłużenie eksploatacji urządzeń i konstrukcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań do kontaktu z nami! Chętnie odpowiadamy na wątpliwości, rozwiewamy je, aby Klient zyskał pewność co do naszych usług i gwarantowanych efektów.

Izolacja antykorozyjna

Izolacja antykorozyjna to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz dokładnie zabezpieczyć rury, konstrukcje stalowe i wiele innych metalowych obiektów. Nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana, aby zachęcić do korzystania z niej różnego typu klientów. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie dojechać na wyznaczone miejsce, by tam przeprowadzić zlecenie. Nasz cennik jest rozbudowany, a wszystko obliczamy w zależności od wielkości zlecenia. Tego typu usługi to nie tylko nasze zaangażowanie oraz dokładność, ale również wybór odpowiedniej farby, która zda egzamin.

Nie warto zwlekać, zwłaszcza że warunki pogodowe oraz wilgotność nie dają taryfy ulgowej. Jeśli chcesz cieszyć się dobrą kondycją swoich dóbr przez znacznie dłuższy czas, koniecznie skontaktuj się z nami. Poza malowaniem antykorozyjnym oferujemy również inne usługi, takie jak czyszczenie rozmaitych powierzchni oraz ich malowanie. Powierzone nam zadania traktujemy bardzo poważnie, a potwierdzeniem naszych umiejętności są liczne opinie od zadowolonych klientów!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button