Skip to content

Mycie garaży i parkingów

Mycie garaży i parkingów Innowacyjny sprzęt oraz wiedza pozwalają nam podejmować się takich zleceń, jak mycie garaży i parkingów. Wystarczy zaangażowanie i odpowiednia ilość czasu, by uzyskać oszałamiający efekt. Zero śladów opon, smaru, oleju czy piasku.

Mycie parkingu podziemnego

Przed

Zabrudzony parking, mnóstwo śladów opon, plamy z oleju, sól z dróg i piasek, który skrzypi pod butami. 

Mycie posadzki garażu podziemnego

Po

Wyczyszczony parking, bez zabrudzeń i wszechobecnych plam.

Mycie garaży i parkingów

Zajmujemy się utrzymaniem czystości w garażach i parkingach bloków mieszkalnych, osiedli, instytucji publicznych, galerii handlowych i wszystkich miejscach gdzie dba się o schludny wygląd i dobre samopoczucie gości i mieszkańców. Czyszczenie garaży i parkingów wykonujemy w formie pojedynczych zleceń jak i kompleksowej regularnej usługi utrzymania czystości.

Cennik Mycia garaży i parkingów

Mycie maszynowe garaży – 0.9zł – 3zł m2

Doczyszczanie garaży – 3zł – 8zł m2

Regularne czyszczenie garaży – ustalane indywidualnie

Wycenimy mycie garażu podziemnego lub parkingu za darmo

Jesteś zainteresowany usługą mycia, doczyszczania lub kompleksowym utrzymaniem czystości na parkingach? Zadzwoń do nas lub napisz, a my wykonamy dla ciebie darmową wycenę. Wystarczy ilość metrów do wyczyszczenia, rodzaj posadzki i kilka poglądowych zdjęć. Na życzenie nasz pracownik może wykonać pomiary i próbę czyszczenia u państwa na obiekcie, również wyceniając usługę i dokonując rezerwacji terminu z gwarancją niezmiennej ceny. 

Mycie garaży podziemnych

Współcześnie garaże lokalizowane są głównie pod budynkami mieszkalnymi, handlowymi czy użyteczności publicznej. Nazywane są garażami podziemnymi, a wybierane są dlatego, iż dzięki nim można oszczędzić sporo miejsca na powierzchni. Garaże podziemne bardzo ułatwiają codzienne życie mieszkańcom, jak i klientom. Bliskość oraz bezpośrednie połączenie z mieszkaniami sprawia, że kluczowym aspektem staje się czysty garaż podziemny. Często samochody pozostawiają ślady opon, a plamy z oleju szpecą całe obiekty. Galerie handlowe to z kolei obiekty obciążone ruchem, dlatego tak licznie zostawiany jest tam piasek, błoto i wiele innych zabrudzeń.

Jedną z częściej wybieranych usług naszej firmy jest utrzymywanie garaży podziemnych w czystości. Stosujemy do tego specjalne urządzenia oraz środki chemiczne, jeśli jest taka konieczność. Naszym zadaniem jest usuwanie śladów opon, czyszczenie korytek odprowadzających wodę, a także pozbywanie się piasku czy błota.

Mycie garaży podziemnych cennik

Każdy właściciel budynku chce mieć czysty garaż podziemny. Wiąże się to z wynajęciem profesjonalne ekipy, która posiada nie tylko narzędzia, ale również wiedzę i doświadczenie. Nasza firma wykazuje się zaangażowaniem i dokładnością w tym, co robi. Dla nas stałe utrzymanie czystości jest wyzwaniem, do którego podchodzimy odpowiedzialnie i poważnie. Czyścimy posadzki w garażach podziemnych, a ponadto zamiatamy klatki schodowe. Dbamy o estetyczny wygląd bram wjazdowych, na której resztki spalin szybko osiadają i ją niszczą. Ile kosztuje mycie garaży? Cennik jest dość zróżnicowany. Konkretna kwota zależy od ogólnego stanu garażu. Czyszczenie garaży podziemnych czy sprzątanie parkingów może być uciążliwe, ponieważ na dość rozległej posadzce z pewnością znajdą się środki smarne. W ciągu jednego dnia garaż może ulec zabrudzeniom, które będą trudne do usunięcia przy użyciu zwykłych środków. Z tego powodu zalecane jest regularne czyszczenie garażu.

Maszynowe mycie garaży

Zastanawiasz się, jak utrzymać garaż podziemny w czystości? Wcale nie musisz mieć drogiej maszyny do mycia posadzek na własność. Wystarczy mycia hali garażowej powierzyć sprawdzonym i wykwalifikowanym specjalistom. Unikniesz wtedy jednego dużego kosztu związanego z zakupem, jednak dojdzie Ci trochę stałych kosztów, które związane będą z myciem hali garażowej.

Jakie zalety niesie ze sobą maszynowe mycie garaży? Przede wszystkim nasza firma gwarantuje, że czyszczenie jest ekspresowe i skuteczne. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, które dają rewelacyjne rezultaty. Wystarczy skontaktować się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje i poznać nasze ceny.

Mycie parkingów

Mycie hali garażowej, mycie parkingów ze śladów opon, z plam ze smaru, jak i zabezpieczanie posadzek znanymi preparatami to nasze zadanie. Doskonale wiemy, jak dużym ruchem obciążone są parkingi oraz garaże podziemne. Skutkuje to ich szybkim zabrudzeniem. By uniknąć nieustannego brudu, warto zdecydować się na profesjonalne mycie. Nasza firma podejmuje się dodatkowo czyszczenia korytek odprowadzających wodę, zajmujemy się myciem gaśnic i gablot hydrantów. Nie jest nam obce czyszczenie orurowania wod-kan czy kanałów wentylacji.

Czyszczenie parkingów podziemnych

Nie jest powiedziane, że nasze usługi oferujemy jedynie mieszkańcom miasta, w którym urzędujemy. Wręcz przeciwnie, jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce, by zaoferować Klientowi nasze usługi i wywiązać się z nich śpiewająco. Jaka będzie wycena usługi, z którą chcesz się do nas zwrócić? Wystarczy do nas zadzwonić, aby uzyskać odpowiedź na to pytanie. Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia, nasza renoma nie bierze się znikąd. Jeśli chcesz nas zatrudnić do czyszczenia parkingów, najpierw do nas zadzwoń, byśmy mogli poznać szczegóły, a w międzyczasie podamy Ci naszą cenę. Dzięki temu zdecydujesz, czy nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna. Jak pokazuje doświadczenie, znacznie lepszy jest czysty i zadbany parking podziemny czy garaż, aniżeli kilkaset złotych więcej w portfelu!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button