Skip to content

Mycie i doczyszczanie posadzek

Mycie i doczyszczanie posadzek Wśród naszych usług znajdziesz mycie i doczyszczanie posadzek betonowych w obiektach przemysłowych. Zasługują one na regularne mycie, aby zyskały na odbiorze i trwałości.

Mycie posadzki w magazynie

Przed

Posadzka pełna plam, zabrudzeń, nieestetycznych smug.

Doczyszczanie posadzki betonowej

Po

Posadzka wyczyszczona przy użyciu specjalnych detergentów oraz naszych maszyn.

Skuteczne mycie i czyszczenie posadzek przemysłowych

Posadzki betonowe w obiektach zajmujących się produkcją lub magazynowaniem nieustannie narażone są na zabrudzenia. Niestety, zwykle są one dość trudne do usunięcia. Na szczęście obecnie można śmiało korzystać z profesjonalnej pomocy w tej sprawie. Doskonałym tego przykładem jest nasza wykwalifikowana ekipa, dla której czyszczenie posadzek betonowych czy kamiennych to chleb powszedni. Podejmujemy się czyszczenia posadzek przemysłowych przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz, jeśli wymaga tego sytuacja, dobrych jakościowo detergentów. W zakładach produkcyjnych i przemysłowych ważne jest regularne czyszczenie posadzek, ponieważ każdy pracownik ma prawo do tego, by wykonywać swoje zadania w odpowiednich warunkach.

W magazynach oraz obiektach przemysłowych aż 70% zabrudzeń to śmieci wniesione z pomocą butów oraz kół. Nieczystości te to głównie piasek i resztki ziemi. Drobinki piasku działają w przypadku posadzki niczym papier ścierny. Warto usuwać zabrudzenia z powierzchni betonowych. Wystarczy regularne zamiatanie, by wnikanie brudu oraz ścieranie posadzki było nieco mniejsze.

Uszkodzenia mechaniczne są ciężkie do usunięcia z posadzek. Aby tego dokonać, można pomyśleć nie tylko o myciu, ale również o regeneracji. Profesjonalne czyszczenie to nie wszystko. Czasem trzeba pokusić się o dodatkowe usługi.

Mycie posadzki przemysłowej

Posadzki przemysłowe produkowane są z różnorodnych materiałów. Mając to na uwadze, do każdej posadzki można dobrać odpowiedni sposób czyszczenia. Innego podejścia wymagać będą posadzki betonowe, posadzki żywiczne, gresowe, marmurowe czy kamienne. W przypadku posadzki betonowej poplamionej olejem trzeba użyć znacznie poważniejszych metod niż do czyszczenia posadzki betonowej w magazynach, gdzie rzadko kiedy można natrafić na trudne plamy. Maszynowe czyszczenie posadzek to nasz ogromny atut. Wykonujemy zlecenia w halach produkcyjnych na terenie całej Polski.

Czyszczenie podłóg żywicznych można ograniczyć do wody i standardowych detergentów, takich jak płyn do mycia naczyń. W tym przypadku należy unikać w szczególności kontaktu posadzki z ciężkimi materiałami, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia powierzchni.

Zanim jednak przejdziemy do czyszczenia posadzek, w pierwszej kolejności podejmujemy się zamiatania. Nasza profesjonalna firma wykorzystuje w tym celu specjalistyczne zamiatarki, które przyspieszają pracę oraz pozwalają zapanować nad pyłem, piaskiem i brudem. Zamieciona posadzka umożliwia prawidłowe czyszczenie, niezależnie od tego, z jakim typem materiału mamy do czynienia.

Jak widać, doprowadzanie do porządku obiektów przemysłowych jest stosunkowo trudne. Warto jednak postawić na czyszczenie posadzki betonowej i innych, ponieważ ten zabieg jest w stanie przywrócić nie tylko higienę, ale również sprawia, że posadzce przywrócone zostają jej pierwotne właściwości.

Wśród naszych usług znajdziesz maszynowe czyszczenie posadzek. Dlaczego jest to jedna z chętniej wybieranych usług z oferty? Przemawia za tym fakt, że regularne mechaniczne czyszczenie podłóg znacznie zwiększa żywotność materiału. Zachowanie posadzki przemysłowej w bardzo dobrym stanie jest ogromną oszczędnością dla zakładów produkcyjnych i hal magazynowych. Do gruntownego czyszczenia podłóg warto wynająć firmę, która zna się na tym, jak nikt inny. Nasza ekipa ma wieloletnie doświadczenie. Wszystkie nasze usługi wykonujemy z zaangażowaniem, na terenie całego kraju. Nie jest nam obca ani metoda maszynowa, ani mycie posadzek przemysłowych przy użyciu metody hydrodynamicznej, która polega na wykorzystaniu myjek wysokociśnieniowych. Mycie podłóg tą metodą to strzał w dziesiątkę, jeśli pełno na nich ciężkich do zidentyfikowania plam oraz zabrudzeń.

Mycie posadzek przemysłowych cennik

Zastanawiasz się, ile kosztuje u nas usługa mycia posadzki? Odpowiedź, jak w wielu innych przypadkach, brzmi: to zależy. Do mycia posadzek wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, a mamy ich na stanie minimum kilka. Ponadto dobieramy metodę do czyszczonej powierzchni, a więc musimy wiedzieć, z jakiego materiału została wykonana oraz w jakim dokładnie zakładzie ma odbyć się mycie. To nam da pogląd na ewentualne zabrudzenia, jakie możemy spotkać. Dodatkowo posadzki z tworzyw sztucznych wymagają innego podejścia, aniżeli posadzki z betonu. Nie w każdym miejscu skorzystamy z padów szorujących.

Ile kosztuje czyszczenie posadzek przemysłowych? Cena takiej usługi jest zróżnicowana. Konkretną kwotę podajemy klientom podczas bezpośredniej rozmowy. Dzwoniąc do nas, warto podać jak najwięcej parametrów, w tym również ogólną powierzchnię posadzek, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Według tego parametru podamy cenę za jeden metr kwadratowy czyszczenia. Dlaczego to działa w ten sposób? Do każdego zlecenia jesteśmy zmuszeni przygotować się w identyczny sposób. Kwota ta w pewien sposób musi się nam zwrócić. A więc im mniejsza ogólna powierzchnia do wyczyszczenia, tym większą kwotę zapłaci Klient za jeden metr kwadratowy. Najkorzystniejsza cena dotyczy przedsiębiorców dysponujących sporymi powierzchniami. Zazwyczaj to oni mogą liczyć na najkorzystniejszą cenę w przeliczeniu na jeden metr kwadratowy posadzki.

Doczyszczanie posadzek

Wśród naszych usług znajdziesz również doczyszczanie posadzki. Jeśli potrzebujesz nas właśnie do tych czynności, musisz wiedzieć, że naszą pracę rozpoczynamy od bardzo dokładnego odkurzania lub zamiatania. Kolejnym krokiem jest zebranie jak największej ilości informacji dotyczących posadzki. Sprawdzamy jej jakość, powierzchnię, aby zdecydować, jakich preparatów użyć w dalszych krokach. Warto się tutaj na chwilę zatrzymać i pomyśleć. Źle dobrana chemia jest w stanie zniszczyć strukturę posadzki. Kiedy już środki chemiczne zostały dobrane, przechodzimy do maszyny czyszczącej, aby rozpocząć bardzo dokładne mycie. Czyszczenie posadzki przemysłowej może przebiec dość sprawnie, jednak w niektórych partiach powierzchni mogą pozostać uporczywe plamy. Aby doprowadzić powierzchnię do całkowitej czystości, musimy bardzo dokładnie pozbyć się wszelakich plam. Dopiero później jesteśmy w stanie przejść do mycia podłóg pielęgnacyjnego. Ten etap jest niezwykle istotny, ponieważ posadzka betonowa zyskuje na trwałości i odbiorze. Profesjonalne czyszczenie powinno być zakończone impregnacją, o czym bardzo często zapominają przedsiębiorcy. My, jako wykwalifikowane osoby w tej branży, znający ją od podszewki, podobnie jak rodzaje podłóg i metody czyszczenia, zalecamy impregnację podłóg z różnych materiałów.

Czyszczenie posadzek przemysłowych przy użyciu nowoczesnych technik

Podłoga przemysłowa nieustannie narażana jest na wiele zanieczyszczeń. Zabrudzenia pojawiają się codziennie, co godzinę. Stare oznakowania, rozlewające się ciecze, do których z łatwością przylega kurz, olej, który pozostawia po sobie trudne do usunięcia plamy — z tym wszystkim mają do czynienia profesjonalne firmy zajmujące się czyszczeniem posadzek. Jeśli w danym zakładzie przemysłowym znajduje się posadzka betonowa, trzeba wziąć pod uwagę jego porowatą strukturę, w którą wszystkie zabrudzenia niezwykle łatwo wsiąkają. Wszystko to sprawia, że czyszczenie powierzchni przemysłowych przy użyciu domowych sposobów i siły ludzkich rąk jest niekiedy praktycznie niemożliwe. Do dokładnego czyszczenia takich posadzek konieczne jest użycie nowoczesnych technik. Wśród nich wyróżniają się metoda hydrodynamiczna, a także czyszczenie maszynowe.

Metoda hydrodynamiczna uwzględnia wykorzystanie myjki wysokociśnieniowej. Dzięki niej możemy czyścić posadzkę, wykorzystując bardzo silny strumień wody, który doskonale domywa, a jednocześnie nie uszkadza struktury podłogi. W przypadku czyszczenia metodą hydrodynamiczną rzadko kiedy jesteśmy zmuszeni do wykorzystania dodatkowych środków chemicznych. Metoda mechaniczna pozwala na precyzyjne, a jednocześnie dość spokojne czyszczenie powierzchni. W tym przypadku lepiej jest wykorzystać detergenty, aby uzyskać rewelacyjny efekt czyszczenia.

Chcesz postawić na efektywne czyszczenie posadzek w swoim zakładzie przemysłowym? Nie chcesz stawiać na usługi firmy, której osiągnięcia Cię nie przekonują? Koniecznie zdecyduj się na naszą ofertę! Wiele lat doświadczenia pokazują, że rewelacyjnie znamy się na swoim fachu. Potwierdzają to pozytywne opinie oraz rekomendacje pozyskane od zadowolonych klientów. Podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Czyścimy podłogi betonowe, kamienne, podłogi z żywicy i tworzyw sztucznych. Działamy efektywnie, aby Klient był zadowolony. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez wiadomość na adres e-mail. Jesteśmy w stanie udzielić porad dotyczących czyszczenia oraz wycenić czyszczenie w podanym przez Ciebie miejscu. Interesują Cię niezbyt odległa data? Skontaktuj się jak najszybciej, ponieważ wolne terminy uciekają niczym ciepłe bułeczki. Nie zwlekaj — Twoi pracownicy z pewnością będą wdzięczni za odświeżenie wnętrza oraz całkowitą regenerację posadzki.

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button