Skip to content

Mycie biurowców

Mycie biurowców Każdy pracownik chce rozwijać się w uporządkowanym i schludnym wnętrzu. Jednak nawet przepięknie wysprzątane biuro nie może dać tego, co gwarantują czyste, przejrzyste szyby. Zajmujemy się profesjonalnym myciem biurowców z zewnątrz, przy użyciu rusztowań, technik alpinistycznych oraz kijów teleskopowych.

tło

Przed

Szyby pełne smug, zamglone powierzchnie, zacieki.

tło

Po

Umyte, przejrzyste przeszklenia są oknem na świat pracowników.

Mycie okien biurowca

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się szeroko pojętym sprzątaniem i czyszczeniem. Nie są nam straszne zlecenia obejmujące czyszczenie powierzchni biurowych, obiektów handlowych, hal magazynowych i produkcyjnych. Z chęcią podejmujemy się również mycia okien biurowców oraz innych obiektów komercyjnych z użyciem technik alpinistycznych. Myjemy okna, ale też fasady szklane, przeszklenia, elewacje. Korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych technologii, które wspomagają naszą pracę, czynią ją bardziej efektywną, prostszą i szybszą.

Wysokie, przeszklone biurowce robią wrażenie, kiedy patrzy się na nie z poziomu ulicy. Jednak bardzo ciężko jest utrzymać je w dobrym stanie i w czystości. Budynki takie jak biurowce, gdzie króluje szklana elewacja, muszą być regularnie myte, aby prezentowały się przystępnie i nie kojarzyły się z brudem czy zaciekami. Z pewnością doskonałym sposobem na czyszczenie przeszkleń jest wynajęcie wykwalifikowanej ekipy, która doskonale zna się na swoim fachu.

Nasza firma ma spore doświadczenie w myciu okien i przeszkleń. Docieramy nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc. Naszym zadaniem jest odpowiednie wyczyszczenie szklanych powierzchni, co realizujemy przy użyciu nowoczesnych technik. To one wspomagają naszą pracę oraz pozwalają dokładnie wyczyścić szyby nawet w wielopiętrowych budynkach komercyjnych.

Atutem naszej ekipy jest fakt, że usuwamy zanieczyszczenia, nie pozostawiając po sobie żadnych nieestetycznych smug. Dzieje się tak, ponieważ do mycia wykorzystujemy krystalicznie czystą wodę demineralizowaną. Jest to rewelacyjna alternatywa dla używanych dotychczas środków chemicznych oraz technik myjących. Woda demineralizowana zapewnia maksymalnie efektywne czyszczenie bez smug, bez zacieków, a przy okazji pozostawia po sobie czyste szyby na dłużej. Jako doświadczona ekipa oferujemy mycie biurowców wodą demineralizowaną, co uważamy za strzał w dziesiątkę w większości przypadków.

Mycie okien w biurowcach z podnośnika

Mycie okien w biurowcach z podnośnika to rodzaj usługi dostępnej dla klientów będących przedsiębiorcami, ponieważ to oni głównie wynajmują lokale w biurowcach. Nasze zadanie polega na doprowadzeniu przeszkleń do takiego stanu, by właścicielom poszczególnych firm nie było wstyd podczas przyjmowania klientów oraz by nie wyszli na firmę niechlujną, niedbająca o swój wizerunek, jak i o swoich pracowników.

Mycie szyb to nasza specjalność. Zapewniamy, że jesteśmy skuteczną ekipą, która doskonale zna się na swoim fachu. Korzystamy z innowacyjnych technologii oraz z doświadczenia, dlatego czyścimy przeszklenia sprawnie, szybko i z przyjemnością. Kiedy trzeba, stosujemy podnośnik, który pozwala nam dosięgnąć każdego przeszklenia.

Nie zawsze jest nam dane używać podnośnika. Nie każde miejsce umożliwia wjazd maszyną, o czym Klient powinien nas poinformować już na samym początku. W takiej sytuacji czeka nas użycie wytrzymałych, a jednocześnie ultralekkich kijów teleskopowych, które ułatwią nam mycie nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Jest to sposób bezpieczny, ponieważ nie musimy się nigdzie wspinać.

Jeśli jest taka konieczność, możemy myć przeszklenia, korzystając z techniki alpinistycznej, czyli na linach. Takie zabezpieczenie pozwala osiągnąć czystość nawet w tych miejscach, w których wydaje się to całkowicie niedostępne.

Nasza firma to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz profesjonalistów zajmujących się zawodowo czyszczeniem i myciem. Doprowadzamy do porządku hale magazynowe, galerie handlowe, obiekty biurowe, a ponadto oferujemy mycie posadzek w halach przemysłowych, garażach podziemnych czy biurach. Osoby, które chcą odmienić swoją elewację, również mogą na nas liczyć. Przy pomocy myjek wysokociśnieniowych doprowadzamy do porządku powierzchnie pionowe, jak i poziome, a następnie malujemy je na całkiem nowy kolor. Jeśli któraś z opcji Cię zainteresowała, koniecznie zgłoś się do nas, zapytaj o cenę i zarezerwuj termin! Nie zwlekaj, ponieważ codziennie kontaktują się z nami zainteresowani przedsiębiorcy i klienci indywidualni, którzy sukcesywnie rezerwują wolne terminy!

 

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button