Skip to content

Mycie witryn sklepowych

Mycie witryn sklepowych Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wiedzą, dzięki czemu możemy podejmować się zleceń dotyczących mycia witryn sklepowych. Gwarantujemy, że uzyskany przez nas efekt zadowoli każdego klienta.

Mycie witryny sklepowej

Przed

Witryny sklepowe pełne smug, zacieków. Niewiele przez nie widać.

Mycie Witryn

Po

Czyste, błyszczące witryny, które pozwalają obejrzeć wystawę z ulicy i zachęcają do wejścia do środka.

Mycie witryn

Pozbądź się nieestetycznych zacieków, smug oraz zabrudzeń! Wpuść do swojego sklepu nieco słońca oraz blasku! Zdecyduj się na profesjonalną usługę mycia witryn sklepowych i zadzwoń właśnie do nas! Nasza firma zajmuje się czyszczeniem powierzchni szklanych, niezależnie od stopnia ich zabrudzenia. Myjemy okna, witryny sklepowe oraz przeszklenia na wysokości. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, które zabieramy ze sobą wszędzie, niczym dodatkowy bagaż. Powierzchnie szklane nie mają dla nas żadnych tajemnic, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Niezależnie od stopnia zabrudzenia, podejmujemy się mycia okien i przeszkleń, w które wyposażone są sklepy, biurowce, galerie handlowe i inne budynki użyteczności publicznej. Zdarza nam się wykonywać te usługi również dla osób prywatnych, które w domach mają spore przeszklenia i zero czasu, by zająć się nimi samodzielnie.

Do mycia okien stosujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak myjki ciśnieniowe czy kije teleskopowe oraz krystalicznie czystą wodę demineralizowaną, która wykazuje się rewelacyjnymi właściwościami podczas mycia. Przede wszystkim fantastycznie usuwa brud, a dzięki temu, że nie posiada w swoim składzie żadnych minerałów i dodatków, pozostawia przeszklenia czystsze na dłużej.

Mycie witryn sklepowych

Mycie okien w naszym wykonaniu to prawdziwy majstersztyk. Nasza firma może pochwalić się optymalnym doborem technik mycia. Może zaoferować mycie alpinistyczne, mycie z podnośnika koszowego, z rusztowania, ale również mycie metodą zmywak+zbierak czy przy użyciu specjalnych kijów teleskopowych. Każda z tych metod zapewnia maksimum czystości. Konkretny wybór zależy jednak od wielu czynników, takich jak możliwości finansowe klienta, ilość przeszkleń czy wysokość, na której znajdują się okna.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi mycia okien wodą demineralizowaną, warto wpierw dowiedzieć się, jakie efekty pozostawia po sobie ta metoda. Woda demineralizowana powstaje dzięki odwróconej osmozie. Przechodzi przez filtr, który pozbawia jej minerałów i soli. Otrzymana woda zmywa idealnie zabrudzenia, a po odparowaniu nie pozostawia po sobie żadnego śladu. Oznacza to, że nawet źle wytarta woda z szyby nie pozostawi po sobie znienawidzonych zacieków czy smug, z którymi tak wiele osób nie potrafi poradzić sobie do dzisiaj.

Woda demineralizowana jest w stanie usunąć nawet zabrudzenia z tłuszczu, co jest niebywałym wyczynem. Szkło pozostaje również dłużej czyste, ponieważ woda demineralizowana hydrofobizuje powierzchnie.

Mycie witryn sklepowych cennik

Ile kosztuje mycie okien? Cena za m2 może być zróżnicowana, w zależności od tego, ile finalnie przeszkleń musimy umyć. Koszty mycia okien zmieniają się, ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Aby poznać realne koszty, warto do nas bezpośrednio zadzwonić i określić powierzchnię, z jaką mielibyśmy się zmierzyć. Wtedy będziemy mogli powiedzieć nieco więcej o ewentualnych cenach. Ile kosztuje mycie okien na wysokości? Cennik w tym przypadku będzie nieco zawyżony, ponieważ zadania na wysokościach wymagają od nas wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Chodzi głównie o technikę alpinistyczną czy też wykorzystanie podnośników i rusztowań. Co więcej, na takich sprzętach pracować mogą jedynie osoby z aktualnymi badaniami lekarskimi.

Mycie okien i witryn to wymagające zadanie, które najlepiej powierzyć profesjonalistom znającym się na rzeczy. Zapewniamy, że warto skorzystać z naszych usług, które przez lata zbierały, i zbierają nadal, same pozytywne opinie i rekomendacje zadowolonych klientów. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że zadbamy o Twoje przeszklenia w biurach, jak i w bardziej osobistych pomieszczeniach. O kosztach zostaniesz poinformowany na samym początku, dzięki czemu unikniemy pretensji bądź niewywiązania się z umowy. Pamiętaj tylko — kontaktuj się z nami szybko, ponieważ wolne terminy rezerwowane są niczym ciepłe bułeczki. Nie zwlekaj za długo, dzwoń już dzisiaj i zdobądź wycenę oraz ewentualny termin zlecenia!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button