Skip to content

Mycie wodą demineralizowaną

Mycie wodą demoralizowaną Specjalizujemy się w myciu powierzchni szklanych wodą demineralizowaną, która wykazuje się znacznie lepszymi właściwościami, niż zwykła woda i detergenty. Pozbywa się nawet tłustych plam, a przy okazji pozwala cieszyć się czystą szybą znacznie dłużej.

Mycie wodą demiralizowaną

Przed

Mycie szyb detergentami sprawia, że przeszklenia bardzo szybko powracają do poprzedniego stanu, a dodatkowo detergenty negatywnie wpływają na środowisko.

Mycie wodą demiralizowaną

Po

Woda demineralizowana usuwa zanieczyszczenia, a przy okazji pozostawia szkło czystsze na dłużej.

Mycie okien wodą demineralizowaną

Jedną z naszych czołowych usług jest mycie okien. Podejmujemy się mycia mniejszych okien, jak i sporych przeszkleń. Robimy to fachowo i z zaangażowaniem. Za nami opowiada się wieloletnie doświadczenie. Żadna powierzchnia nam nie straszna, dlatego, jeśli szukasz prawdziwych znawców, koniecznie zdecyduj się na nasze usługi.

Jako wykwalifikowana firma ze sporym bagażem doświadczenia i długą listą zadowolonych klientów możemy pochwalić się, że do mycia okien stosujemy nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również wodę demineralizowaną. Jest to produkt znacznie lepszy i bezpieczniejszy dla środowiska od wszystkich dostępnych w sklepach środków chemicznych.

Co musisz wiedzieć o myciu wodą demineralizowaną?

Jesteśmy firmą, która do mycia okien używa wody demineralizowanej. Pewnie sporo osób zapyta dlaczego? Otóż woda demineralizowana jest krystalicznie czysta, przez co jest najlepszym środkiem do czyszczenia przeszkleń. W przypadku mycia okien wodą demineralizowaną możemy wymienić takie zalety jak skuteczność, dbałość o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo. Czysta woda demineralizowana jest w stanie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, a przy okazji generuje niskie koszty. Woda demineralizowana jest pozbawiona wszelkich minerałów w procesie oczyszczania, nie zawiera także żadnych środków chemicznych w swojej strukturze. Sprawia to, że znajduje zastosowanie w wielu czynnościach, czego doskonałym przykładem jest mycie okien.

Sposób na ekologiczne mycie okien i ram okiennych

Czy mycie okien wodą demineralizowaną jest ekologiczne? Jak najbardziej! Demineralizowana woda nazywana jest zamiennie czystą wodą. Można nią myć nawet panele słoneczne i korzystać z niej pod wysokim ciśnieniem. Nasza firma do usuwania zanieczyszczeń z budynków używa wyłącznie wody demineralizowanej, która nie wpływa na strukturę budynku. Decydując się na wodę demineralizowaną, nie narażamy konstrukcji oraz przeszkleń na niebezpieczeństwo, co miałoby miejsce w sytuacji, gdyby do mycia używane były szkodliwe, żrące preparaty chemiczne. Do mycia okien wodą demineralizowaną używamy również szczotki wyposażonej w miękkie włosie. Lepiej nie korzystać z twardych szczotek, ponieważ na niektórych elementach mogą pojawić się widoczne i bardzo nieestetyczne rysy.

Mycie wodą zdemineralizowaną — wybierz nowoczesny system mycia

Jeśli chcesz, aby Twój budynek był w pełni bezpieczny i nie został narażony na szkodliwe działanie środków chemicznych, koniecznie zdecyduj się na usługi oferowane przez naszą firmę. Zapewniamy, że do czyszczenia szyb, przeszkleń oraz elewacji wykorzystujemy wyłącznie wodę demineralizowaną o najwyższym stopniu czystości. Wodą demineralizowaną od lat czyścimy samochody na myjniach, nic więc dziwnego, że znalazła również zastosowanie podczas mycia okien. Jednak mycie okien wodą demineralizowaną nie polega na ich polewaniu i wycieraniu. Jest to dość złożony system, na który składają się urządzenia filtrujące wodę (odbywa się to poprzez mieszkanie żywicy dejonizującej lub filtry jonizującej osmozy), system wężyków, padów i szczotek oraz kije teleskopowe z aluminium lub włókna węglowego. Ten ostatni element jest bardzo istotny, ponieważ im wyższa jest powierzchnia czyszczenia, tym lżejszy i bardziej wytrzymały musi być kij.

Mycie wodą demineralizowaną cennik

Mycie wodą demineralizowaną to gwarancja długotrwałego efektu, jak i niebywała precyzja czyszczenia. Dzieje się tak, ponieważ woda ta pozbawiona jest mikroelementów i cechuje się rozładowanym ładunkiem elektrostatycznym. W ten sposób zwiększa się jej zdolność absorpcji brudu, dlatego też powierzchnia na długo pozostaje czysta i błyszcząca.

Ile wynosi koszt mycia okien wodą demineralizowaną? Konkretna kwota zależy przede wszystkim od powierzchni, jaką musimy umyć, zużytej wody oraz lokalizacji. Samodzielnie dojeżdżamy na miejsce wykonania zlecenia, dlatego każdy kilometr jest dla nas ważny. Chętnie wykonujemy zlecenia dla przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych. Zapraszamy do rezerwowania terminów i wyceny!

Obszar działania

Cała Polska

Zadzwoń

798 593 293

Call Now Button